Консалтингові послуги

ОДНА З НАЙБІЛЬШИХ ПРИЧИН УСПІШНОГО РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ КОМПАНІЇ ПОЛЯГАЄ В РОЗУМІННІ, ЯКИЙ ІЗ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ АБО ВІДДІЛІВ НАЙБІЛЬШ ПРИБУТКОВИЙ І, ЩО САМЕ ГОЛОВНЕ, ЧОМУ.

Як правило для такого розуміння, керівники не отримують повну або достовірну інформацію про те, що відбувається  в Компанії і в якому стані знаходиться їх Компанія. Рішення в даному випадку просте:

НЕОБХІДНО НАВЕСТИ ПОРЯДОК В УПРАВЛІНСЬКОМУ ОБЛІКУ.

 • Управлінський облік в компанії - це складова єдиної облікової системи, і забезпечує керівну ланку фірми інформацією, необхідною для прийняття рішень та ефективного управління.
 • Правильно поставлені управлінські завдання дозволяють отримати інформацію, необхідну для розстановки пріоритетів в діяльності фірми та планування подальшої роботи, надають базу для оцінки перспективності відкриваються і забезпечують механізмами контролю за виконанням прийнятих рішень.
 • Поки більшість директорів і керівників фінансових служб вітчизняних компаній не уявляють собі реальних переваг, які їм дає правильне використання управлінських показників, відносячи як правило його до фінансового обліку, призначений для задоволення інформаційних потреб податкової інспекції, інвесторів або акціонерів.
 • Постановка управлінських завдань для обліку не відірваний від життя процес, який проходить в тиші кабінетів. Це процес привертає всі аспекти діяльності підприємства. У цей процес втягуються всі без винятку служби.
 • Розуміючи необхідність постановки управлінських завдань для обліку, більшість компаній беруться зробити це самостійно, розраховуючи на свої сили і своїх фахівців. Рішення вірне тільки в одному - так можна заощадити на початковому етапі. У що виллється підсумкова сума витрат для налаштування управлінського обліку коли всі зрозуміють, що це необхідність, про це не думають, або намагаються себе відволікти думками, що мета близька, прорвемося.
 • Хочемо вірити, що комусь такі подвиги вдаються. Адже виконати таку роботу без залучення фахівців - це подвиг! І така команда заслуговує на повагу з нашого боку і на хорошу премію з боку керівництва (і заохочення з боку засновників, також не буде зайвим).
 • Реалії життя показують, що і не всім фахівцям, з великим досвідом роботи і академічністю, вдається легко впровадити такий проект в життя.
 • Практика показує, своїми силами виконати таку роботу для компанії важко бо:

Немає досвіду:

 • Шановні керівники не тіште себе ілюзіями і розповідями Ваших "фахівців"! До сіх пір є потреба в постановці завдань управлінського обліку, повірте зробити це нікому.
 • Фахівці зайняті тим, заради чого Ви взяли їх на роботу.
 • Якщо співробітники компанії більш менш навантажені своїми основними обов'язками (і сподіваємося, що встигають повністю справлятися з ними), не варто сподіватися, що вони, навіть будучи хорошими фахівцями, зможуть створити ефективну систему «у вільний час».

«Фахівці» не розуміють цілей:

Часто, отримавши завдання від керівника, співробітники завжди бачать мету, заради чого це робиться, не розуміють своєї вигоди, за мотивовані на результат. В результаті маємо дані не повні і не точні, які тільки спотворюють реальну картину.

Фахівці втручаються:

Практика показує, середньостатистичний керівник будь-якого рівня, як мінімум пасивно чинить опір формалізації задач і механізмів їх реалізації для управлінської функції обліку в компанії! Причому, чим нижче рівень керівника, тим більше опір, навіть якщо підсвідомо. Напевно їх можна зрозуміти, адже в разі успіху заходу, керівництво отримує точний і жорсткий механізм контролю і оцінки показників їх діяльності, для більшості виконавців небажано як мінімум через психологічний дискомфорт.

Необхідність виділення ресурсів:

Наявність виділених ресурсів необхідно безумовно, так як створення системи управлінських показників саме по собі є досить серйозним завданням і вимагає значних витрат як часу, так і фінансів, особливо в великих організаціях зі складною структурою. Спроба створити все своїми силами це ще й залучення власних ресурсів, до яких треба додати малу ефективність (сподіваємося, що не навмисно) від впровадження, плюс недоотриманий прибуток, через розтягнутого в часі процесу, і ще перемножимо це на роки впровадження ... виходить сума про яку краще нікому не знати.

Підсумовуючи хочемо спитати:

 • На своєму робочому місці, хочете почувати себе за кермом шикарного автомобіля, який чутливо реагує на кожне Ваше рух, розуміє Вас з на півслова, і в якому Ви знаєте куди їхати і коли Ви там будете?
 • Хочете розуміти, як РЕАЛЬНО відбувається бізнес на Вашому підприємстві, хто чим і як займається? Не зі слів ... А реально! Там ... за Вашими дверима ... Можливо вони навіть до кінця не можуть зрозуміти на скільки точно можна оцінити ефективність їх роботи в будь-який момент і за будь-який період.
 • Хочете підвищити ефективність управління своїм підприємством?
 • Хочете налагодити стратегічне управління компанією?
 • Чи відчуваєте потребу в підвищенні ефективності ваших планів і бюджетів?
 • Хочете знати про те, як ефективно мотивувати ваших ваші співробітників?
 • Хочете полегшити життя підлеглих?
 • Чи плануєте побудувати відносини з клієнтами і партнерами так, щоб від цієї співпраці вигравали всі все?
 • Шукаєте нові ідеї та цікаві рішення?
 • Нарешті, хочете мати в руках неспростовні докази Вашого компетентного керівництва Компанією, які не зможуть поставити під сумнів ні інвестори, ні засновники?

Зважте всі. Обміркуйте. І прийміть рішення. Дізнатися відповідь Ви можете Замовивши послугу або звертайтесь за телефоном: +38 (050) 340-0446

Готові досягнути вищого рівня в бізнесі?

Get a Quote
Запрошуємо за адресою:

вул. Анатолія Солов'яненка 16
Київ, 02192

Get Direction
Телефони Аудиторської компанії АЖУР-АУДИТ

Телефон: +38 (050) 340-0446
Kyivstar: +38 (096) 839-8089

Email: ajur@ajuraudit.com.ua
Часи роботи:

Понеділок-Четвер: з 9 до 18
П'ятниця: з 9 до 17

Субота та Неділя: Вихідний

AJUR-AUDIT Ltd